ПРО РАДІО


Радіо Пулини – Ваша улюблена музика у нашому ефірі!

Зустрічайте новий радіоканал, який надасть Вам більше українського настрою у будь-який час доби. З нашим радіо Ви будете на музичній вершині, з якої Вам не захочеться спускатися. Тримайтесь хвилі Радіо Пулини і ми зарядимо Вас максимальним патріотичним позитивом!

     ФОРМАТ: Dance, Pop

     СЛОГАН: Найбільший вибір музики!

     ВИД МОВЛЕННЯ: Інтернет

     ПОТІК: 128Kbps

     ТЕЛЕФОН: Очікуєтся

     EMAIL: efir@radio.pulyny.com


ФОРМАТ НАШОГО РАДІО

Радіо Пулини | Ваша улюблена музика у нашому ефірі!

Це нова інтернет-радіостанція, назва якої походить від назви смт. Пулини (Житомирська область).

В форматі радіостанції музичні новинки та хіти минулих років, а також інформаці Пулинського району. Наш слоган так і є: “Ваша улюблена музика у нашому ефірі!”

У нашій музичній колекції музика різного віку, від 80-х і до сьогодні. І не лише відрізняється наша музика своєю датою релізу, а й жанрами. Ми відбираємо найкращі та Ваші улюблені хіти з танцювальних, поп, рок пісень а також шансону.

Ну і звичайно, ми завжди за нашу українську музыку, яка є однією з наймелодійніших у світі. Ми зібрали композиції зі всіх куточків України, від сходу до заходу, від півдня до півночі країни.

А якщо Ви самі є музичними авторами і хочете щоб почули Вашу творчість весь світ, тоді Вам до нас. Для того щоб Ваша композиція прозвучала в нашому ефірі, просто надішліть нам і ми виконаємо Ваше бажання. Адже “Ваша улюблена музика у нашому ефірі!”

Ми завжди прагнемо зробити наш ефір приємнішим для наших слухачів щодня. Тому не зупиняємось на досягнутому і йдемо вперед. Тому ми з великим задоволенням приймемо Вашу пропозицію чи побажання на користь покращення нашого радіо.


СЛУХАТИ

Playing track artwork
Зараз в ефірі